Teoš - ASSY ROCK

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Teoš

THEODOR TILLER - 'TEOŠ'

Severomoravská krev se vněm nezapře jen co pozdraví. Muzikantskou kariéru nastartoval v 15 letech co by bodrý hošík z Ostravy hrou na kytaru. Jak jinak než samouk, po svém je to přece nejlepší, stejně tak přičichl i ke klávesám a base.

Vyzbrojen poslechem metalu a rocku se vrhl na tři roky do zábavového hraní v kapele PROTON. Změna je život a tak jeden rok zahostoval v seskupení ECHO. Tam se hrálo tři na tři
úžasná škola hráčských zkušeností. Další tři roky působil v kapele EXTRÉM, vypadá to, že trojka je Theošovo šťastné číslo, měl by vsadit, milion čeká??? S VERNUSEM prožil osm let života v punk rocku. S vlastní tvorbou hráli po klubech, festivalech a motorkářských srazech, vzešlo z toho i jedno CD

Jako správný otec  -  muzikant , vychoval naší hudební scéně pokračovatele, Theoše mladšího. S předáním aparátu a zkušeností tátovi určitě ostudu neudělá.

Theoš je bezva chlap s muzikantským srdíčkem na správném místě. Jak nasaje hrací atmosféru je jak rybka ve vodě. Z interpretačního projevu je znát mimořádně citlivou muzikálnost a současně svérázný způsob prezentace. Hraní pro lidi ho baví  a nás taky. Říká, že teď hraje v super partě, a my jsme rádi.  O tom život je, Theoš do této party  vnesl  to správné ostravské koření.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky